×

Uyarı

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: E:\_phpHost\antalyakadingirisimciler.org\www\album\resim\album\kovanlik_koyu
×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: album/resim/album/kovanlik_koyu

 

 

 

22.06.2010 Salı günüKOVANLIK KADINLARINI ekonomiye kazandırma projesi çerçevesinde çalışmalar yapmakve kamuoyunu bilgilendirmek üzere FEMALE dergisinde yayınlanacak röportajlar için Kurulumuz Başkan ve üyeleri bir ziyaret gerçekleştirmiştir.

{gallery}resim/album/kovanlik_koyu{/gallery}

KOVANLIK KÖYÜ TOBB Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu tarafından ATSO Yönetim Kurulunun kabulleriyle Pilot Köy olarak seçilmiştir.

YÖREX Fuarı ile başlatılan KOVANLIK ‘TA DOKUNAN GELENEKSEL HALILARI nı tekrar turistik bir ürün olduğunu hatırlatmak, kadını ekonomiye kazandırmak, halı dokunmayan tezgahlarıişler hale getirmek, Kovanlık Köyünü turistik bir ürün haline dönüştürmek süreci titiz çalışmalarla devam ettirilmektedir.

KOVANLIK KÖYÜ ŞİFALI OTLAR İSTASYONU köyde yaşayan genç kadınların istihdamına yönelik esnek çalışma şartları sağlanarak özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilecek bir diğer projemiz olarak hazırlıklarına başlanmıştır.

Muhtarımız Bekir Şimşek’in olağanüstü gayretleri, Köy Kadınlarının heyecanı ve inancı sürdürülebilirliği sağlamak bakımından önemli kaynaklar olarak kabul edilmektedir.