Haberler

Değerli Kurul Üyelerimiz,

Teknolojik ve yenilikçi bir iş fikirlerinin yarışacağı TÜBİTAK BİGG Programının başvuruları başladı. Web üzerinden toplanan iş fikirleri iki aşamalı bir eleme sistemine tabi tutulacak olan programda iş fikirleri; teknolojik düzeyi ve yenilikçi yönü, iş fikrinin uygulanabilirliği, iş fikrinin taşıdığı ticari değer, iş fikrinin rekabetçi düzeyi, iş fikri ekibinin nitelikleri ve iş fikrine uygunluğu vb. yönleri göz önünde bulundurarak değerlendirecek.

TÜBİTAK BİGG’e başvuran girişimciler geniş iş ve yatırımcı ağına erişebiliyor, sürece kabul edildikleri andan itibaren ofis, altyapı, laboratuvar imkânlarından yararlanabiliyor ve kendi alanlarında uzman olan deneyimli kişilerden birebir mentorluk desteği alabiliyor.

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulumuz icra komitesi organizasyonu ve kurulumuz ev sahipliğinde,  üyelerimizin ve davet edeceğimiz tüm  kadın girişimcilerimizin katılımları ile gerçekleştireceğimiz "KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" ile sektörel tanışmaya, sektörel işbirlikleri kurulmasına vesile olmayı ve kadın girişimcilerimiz arasında iletişim ağı oluşturmayı hedefliyoruz. Kartvizit alışverişi ve verilen zaman diliminde sektör tanıtımları, başarı hikayeleri ile birarada olacağız.

www.kadinsanyaparsin.com un kurucusu ve yazar Tuba İlze moderatörlüğünde gerçekleştireceğimiz organizasyon sonrası katılımcılarımızın yer alacağı ve illerde yayınlanacak  kapalı grup ile sosyal medyadan iller arası iletişim de sağlanmasını hedefliyoruz.  

Aynı programda kurulumuz tarafından gerçekleştirdiğimiz "2017 Antalya'nın Fark Yaratan Kadın Girişimcileri Yarışması’nda dereceye giren kadın girişimcilerimizle yarışma sonuçlarını katılımcılarımızla paylaşacağız.

Kadın girişimci birlikteliği ve iletişim ağı sağlamak üzere aramızda görmekten mutluluk duyar, katılım teyitlerinizi ön kayıtla bildirmenizi önemle rica ederiz.

 

Saygı ve Sevgilerimle

Serap Kocaoğlu

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu

İcra Komitesi Başkanı

 

http://www.buy-trusted-tablets.com

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya Kadın Girişimciler Kurulu, Antalyalı kadın girişimciler için ‘Markalaşma ve Pazarlama İletişiminde Doğru Adımlar’ konulu çalıştay düzenledi.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, Antalya genelinde kadın girişimciliğini teşvik etmek amacıyla “Üretimde Fikirde Girişimcilikte Fark Yaratan Kadınlar” 2016 Yılı Antalya’nın Kadın Girişimcileri Ödüllü Yarışması”nı düzenlemiştir. Bu viagra sildenafil yıl beşincisi tertiplenen yarışmaya, evde üretim yaparak ürünlerinin satışını gerçekleştiren ya da işyeri açarak, şirket kurarak ticari faaliyet yürüten, ailesine, topluma ve ülke ekonomisine fayda sağlayan tüm kadın girişimciler davetlidir.