TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulumuz icra komitesi organizasyonu ve kurulumuz ev sahipliğinde,  üyelerimizin ve davet edeceğimiz tüm  kadın girişimcilerimizin katılımları ile gerçekleştireceğimiz "KADINSAN YAPARSIN BULUŞMALARI" ile sektörel tanışmaya, sektörel işbirlikleri kurulmasına vesile olmayı ve kadın girişimcilerimiz arasında iletişim ağı oluşturmayı hedefliyoruz. Kartvizit alışverişi ve verilen zaman diliminde sektör tanıtımları, başarı hikayeleri ile birarada olacağız.

www.kadinsanyaparsin.com un kurucusu ve yazar Tuba İlze moderatörlüğünde gerçekleştireceğimiz organizasyon sonrası katılımcılarımızın yer alacağı ve illerde yayınlanacak  kapalı grup ile sosyal medyadan iller arası iletişim de sağlanmasını hedefliyoruz.  

Aynı programda kurulumuz tarafından gerçekleştirdiğimiz "2017 Antalya'nın Fark Yaratan Kadın Girişimcileri Yarışması’nda dereceye giren kadın girişimcilerimizle yarışma sonuçlarını katılımcılarımızla paylaşacağız.

Kadın girişimci birlikteliği ve iletişim ağı sağlamak üzere aramızda görmekten mutluluk duyar, katılım teyitlerinizi ön kayıtla bildirmenizi önemle rica ederiz.

 

Saygı ve Sevgilerimle

Serap Kocaoğlu

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu

İcra Komitesi Başkanı