Toplantı Tarihi         : 21.06.2017
Toplantı Saati : 10.30
Toplantı No : 2017/30
Toplantı Türü           : Olağan 

1- Açılış ve Yoklamanın Yapılması: 

Toplantı, KGK Başkanı Serap Kocaoğlu tarafından katılımın yeterli olduğu belirtilerek açılmış gündem onaya sunulmuş ve onaylanmıştır. 

2- Gündemin Belirlenmesi:

  1. Temmuz ayı içerisinde yapılacak olan ATSO Alışveriş günleri etkinliğine KGK Kurulu olarak destek verilmesi ve bu çalışmalar çerçevesinde Antalya Tanıtım A.Ş. sorumlusu ve Ajans yetkisi Haluk Özsevim toplantıya davet edilmiştir.  
  2. Kadın Girişimcilik Yarışmalarının yapılması 
  3. Dilek ve temenniler.

3- Gündemdeki Konuların Görüşülmesi:

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi’nin 21.06.2017 tarihli ve 2017/30 sayılı Haziran Ayı Olağan Toplantısında;

1. 07 Temmuz – 22 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Antalya Shoppıng Days etkinliği ile ilgili, Antalya Tanıtım A.Ş sorumlusu ve ajans yetkilisi Haluk Özsevim ile yapılan görüşmeler sonucunda, KGK İcra Komitesi olarak etkinliğe destek verilmesine, konu ile ilgili çalışma grubu oluşturulmasına, 03 Temmuz 2017 Pazartesi günü İcra Komitesi ve çalışma grubu ile toplantı yapılmasına, toplantıya Mutlu Portakal Kadın Kooperatifi yetkilisi Aylin Alas Yılmaz’ın davet edilmesine karar verilmiştir.    

2. KGK Antalya Kadın Girişimciler Yarışması ile ilgili çalışmaların Ağustos ayı içeriisnde yapılmasına, kategorilerin İş fikri, başarı hikayeleri, markalar düzeyinde olmasına, Girişimcilik Yarışmasında Ödül alacak olan kişilere ödüllerinin, 2017 yılı sonunda yapılacak olan ATSO Geleneksel  Ödül töreninde verilmesine,  Ayrıca Geleneksel Ödül töreni  kategori listesine Kadınlara yönelik bir kategorinin eklenmesine karar verilmiştir.    

3-Dilek ve Temenniler:

Kadın Girişimciler cialis 20 Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, gündemde başka madde olmadığından, bir sonraki toplantının 18 Temmuz 2017 Salı günü saat 10.30’da olduğunu belirterek bir sonraki toplantıda görüşmek dileğiyle toplantıyı kapatmıştır.