Toplantı Tarihi   : 18.07.2017
Toplantı Saati    : 10.30
Toplantı No        : 2017/31
Toplantı Türü     : Olağan

1- Açılış ve Yoklamanın Yapılması:
Toplantı, KGK Başkanı Serap Kocaoğlu tarafından katılımın yeterli olduğu belirtilerek açılmış gündem onaya sunulmuş ve onaylanmıştır.

2- Gündemin Belirlenmesi:

1-    Antalya Shoppıng Days değerlendirme çalışmaları

2-    KGK Antalya Kadın Girişimciler Yarışması Kategorilerinin belirlenmesi
3-    ‘‘Kadınsan Yaparsın’’ Kitabının yazarı Tuba İzle ile Kadınsan Yaparsın buluşmalarının Antalya’da gerçekleştirilmesi
4-    Normal Üye Başvuru talebi
5-    Dilek ve temenniler.

3- Gündemdeki Konuların Görüşülmesi:

TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu (KGK) İcra Komitesi’nin 18.07.2017 tarihli ve 2017/31 sayılı Temmuz Ayı Olağan Toplantısında;

1. 26-27-28 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlik ile ilgili saat 23.00'e kadar mağazaların açık olması kaydıyla, akşam alışverişini de hayata geçirmek üzere  duyuru görselleri, ağaç ışıklandırmaları, firma bayrakları, canlı müzik performansları, vb. güzergâha dikkat çekecek etkinlikler yer alacaktır. Etkinlik program takvimi oluşturulmuş ve duyuruları yapılmıştır. KGK Kurulu tarafından çalışmalar devam etmektedir. 
2. KGK Antalya Kadın Girişimciler Yarışması ile ilgili çalışmaların devam etmesine, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, ödülleri Geleneksel Ödül Töreni kapsamında verilecek olan Antalya KGK Ödüllü Yarışması’nın başvuru koşulları, seçim süreci ve kriterleri belirlenmiştir (Ek-1)
3. ‘’Kadınsan Yaparsın’’ buluşmaları ile ilgili programın bir sonraki toplantıda değerlendirilmesine,    
4. KGK kuruluna gelen üye başvuru formu incelenmiş olup, Motto İnşaat yetkilisi Nilgün Karademir’in Normal Üye kontenjanına alınmasına karar verilmiştir. 

4.Dilek ve Temenniler:

Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Serap Kocaoğlu, gündemde başka madde olmadığından, bir sonraki toplantının Alanya Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak olan toplantının 24 Ağustos 2017 Perşembe günü saat 12.30’da olduğunu belirterek bir sonraki toplantıda görüşmek dileğiyle toplantıyı kapatmıştır.